základní část skupina a

1. kolo
Výsledek
56
Libochovany
Šneci
6.2.
20:00
6:6 (0:3; 3:0; 3:3)
57
Černěves
Desperados
1.12.
18:00
6:1 (1:0; 1:0; 4:1)
58
Sparta
SG Roudnice
2.12.
12:20
8:2 (4:0; 0:0; 4:2)
2. kolo
59
Šneci
SG Roudnice
8.12.
8:40
4:3 (2:0; 1:3; 1:0)
60
Desperados
Sparta
8.12.
11:00
4:8 (2:0; 0:4; 2:4)
61
Libochovany
Černěves
8.12.
19:40
2:6 (0:0; 1:2; 1:4)
3. kolo
62
Černěves
Šneci
23.1.
20:00
5:4 (1:1; 4:0; 0:3)
63
Sparta
Libochovany
15.12.
10:45
8:5 (2:2; 4:2; 2:1)
64
SG Roudnice
Desperados
15.12.
12:20
8:6 (2:2; 4:1; 2:3)
4. kolo
65
Sparta
Šneci
22.12.
9:10
5:2 (1:0; 1:1; 3:1)
66
SG Roudnice
Černěves
22.12.
10:45
3:8 (1:3; 1:4; 1:1)
67
Desperados
Libochovany
22.12.
12:20
4:3 (1:2; 2:0; 1:1)
5. kolo
68
Šneci
Desperados
12.1.
9:10
4:4 (1:2; 2:1; 1:1)
69
Libochovany
SG Roudnice
12.1.
10:45
7:5 (3:2; 2:1; 2:2)
70
Černěves
Sparta
12.1.
12:20
3:6 (1:1; 1:2; 1:3)
6. kolo
71
Šneci
Libochovany
19.1.
9:10
4:5 (0:3; 2:1; 2:1)
72
Desperados
Černěves
19.1.
10:45
5:5 (0:2; 5:1; 0:2)
73
SG Roudnice
Sparta
19.1.
12:20
5:2 (1:1; 2:0; 2:1)
7. kolo
74
SG Roudnice
Šneci
26.1.
9:10
3:7 (0:1; 1:3; 2:3)
75
Sparta
Desperados
26.1.
10:45
4:3 (1:2; 1:0; 2:1)
76
Černěves
Libochovany
26.1.
12:20
6:4 (2:2; 1:0; 3:2)
8. kolo
77
Šneci
Černěves
2.2.
12:20
3:6 (1:3; 1:1; 1:2)
78
Libochovany
Sparta
14.2.
20:15
5:4 (1:3; 1:0; 3:1)
79
Desperados
SG Roudnice
3.2.
12:00
5:4 (3:2; 2:0; 0:2)
9. kolo
80
Šneci
Sparta
9.2.
16:20
6:3 (1:1; 2:2; 3:0)
81
Černěves
SG Roudnice
9.2.
18:00
6:5 (0:0; 3:2; 3:3)
82
Libochovany
Desperados
10.2.
12:20
6:7 (2:0; 1:4; 3:3)
10. kolo
85
Sparta
Černěves
16.2.
18:20
3:6 (2:1; 1:1; 0:4)
84
SG Roudnice
Libochovany
17.2.
9:10
9:4 (5:0; 2:1; 2:3)
83
Desperados
Šneci
17.2.
10:45
4:4 (3:2; 1:2; 0:0)

 

základní část skupina B

1. kolo
Výsledek
86
Quatro
Mšené Lázně
2.12.
9:10
8:6 (2:2; 1:2; 5:2)
87
Liška
Terezín
2.12.
10:45
6:3 (2:0; 2:0; 2:3)
2. kolo
88
Čerti
Liška
9.12.
17:00
7:5 (4:0; 2:3; 1:3)
3. kolo
90
Mšené Lázně
Terezín
16.12.
16:20
7:4 (3:3; 1:0; 3:1)
91
Quatro
Čerti
15.12.
18:20
2:6 (1:2; 1:1; 0:3)
4. kolo
92
Terezín
Čerti
22.12.
16:20
3:18 (1:3; 0:8; 2:7)
93
Mšené Lázně
Liška
22.12.
18:00
2:4 (0:1; 0:1; 2:2)
 
Dohrávka 3.k
       
89
Terezín
Quatro
6.1.
12:00
4:12 (1:4; 2:4; 1:4)
5. kolo
94
Liška
Quatro
13.1.
10:45
4:7 (0:3; 3:4; 1:0)
95
Čerti
Mšené Lázně
13.1.
12:20
9:1 (2:1; 3:4; 4:0)
6. kolo
96
Mšené Lázně
Quatro
19.1.
16:20
0:13 (0:3; 0:6; 0:4)
97
Terezín
Liška
19.1.
18:00
2:9 (2:3; 0:3; 0:3)
7. kolo
98
Liška
Čerti
27.1.
10:45
3:3 (1:1; 2:0; 0:2)
99
Quatro
Terezín
27.1.
12:20
11:3 (6:0; 4:2; 1:1)
8. kolo
100
Terezín
Mšené Lázně
2.2.
9:10
0:5 (kontumace)
101
Čerti
Quatro
2.2.
10:45
5:14 (3:3; 1:5; 1:6)
9. kolo
102
Čerti
Terezín
10.2.
10:45
11:1 (5:0; 3:0; 3:1)
103
Liška
Mšené Lázně
10.2.
9:10
8:3 (2:1; 2:2; 4:0)
10. kolo
104
Quatro
Liška
17.2.
12:20
9:6 (3:1; 3:3; 3:2)
105
Mšené Lázně
Čerti
17.2.
17:05
4:9 (2:1; 1:1; 1:6)
           

 

rozdělovací část

 

1. kolo
Výsledek
1
SG Roudnice
Sparta
8.9.
11:20
2:12 (0:4; 1:3; 1:5)
2
Černěves
Mšené Lázně 
8.9.
13:00
6:4 (2:3; 3:0; 1:1)
3
Liška
Čerti
8.9.
14:40
7:8 (3:2; 1:3; 3:3)
4
Quatro
Šneci
9.9.
17:00
7:8 (3:2; 3:2; 1:4)
2. kolo
6
Čerti
Černěves
15.9.
10:40
5:7 (3:1; 1:3; 1:3)
7
Mšené Lázně
Libochovany
15.9.
12:20
3:12 (0:4; 1:3; 2:5)
8
SG Roudnice
Quatro
16.9.
12:20
6:0 (2:0; 0:0; 4:0)
9
Desperados
Liška
16.9.
14:00
10:8 (3:1; 3:2; 4:5)
3. kolo
11
Terezín
Mšené Lázně 
22.9.
14:00
2:6 (0:2; 2:2; 0:2)
12
Černěves
Desperados
22.9.
15:40
11:3 (1:0; 6:1; 5:2)
13
Liška
Šneci
22.9.
17:20
7:2 (3:1; 2:1; 2:0)
14
Quatro
Sparta
22.9.
19:00
3:9 (2:2; 1:2; 0:5)
4. kolo
16
Černěves
Libochovany
29.9.
9:40
4:11 (2:4; 1:4; 1:3)
17
SG Roudnice
Desperados
29.9.
11:20
6:9 (0:3; 3:4; 3:2)
18
Quatro
Čerti
29.9.
13:00
7:3 (4:2; 0:1; 3:0)
19
Liška
Terezín
29.9.
14:40
11:2 (6:1; 2:0; 3:1)
5
Libochovany
Terezín
30.9.
15:30
5:4 (1:1; 1:1; 3:2)
30
Sparta
Čerti
30.9.
17:10
12:4 (4:2; 3:1; 5:1)
5. kolo
50
Desperados
Libochovany
6.10.
9:15
2:4 (0:2; 2:0; 0:2)
49
Čerti
Terezín
6.10.
10:55
17:3 (5:0; 5:2; 7:1)
21
Černěves
SG Roudnice
7.10.
9:15
6:7 (3:4; 1:2; 2:1)
22
Liška
Quatro
7.10.
10:50
3:3 (1:1; 2:1; 0:1)
23
Mšené Lázně
Čerti
7.10.
12:25
3:9 (0:5; 3:1; 0:3)
24
Libochovany
Šneci
7.10.
16:20
2:9 (0:4; 1:3; 1:2)
6. kolo
26
Quatro
Černěves
13.10.
10:45
1:14 (0:5; 0:4; 1:5)
27
Desperados
Mšené Lázně 
13.10.
12:20
12:3 (2:0; 5:1; 5:2)
28
Šneci
Terezín
13.10.
16:20
15:1 (7:1; 3:0; 5:0)
29
SG Roudnice
Libochovany
13.10.
18:00
2:12 (0:0; 1:2; 1:8)
15
Libochovany
Čerti
14.10.
15:30
9:0 (4:0; 3:0; 2:0)
40
Sparta
Desperados
14.10.
17:10
3:7 (0:3; 2:1; 1:3)
7. kolo
10
Sparta
Terezín
18.10.
19:30
13:3 (4:0; 6:1; 3:2)
31
Terezín
SG Roudnice
21.10.
9:10
1:16 (0:3; 0:7; 1:6)
32
Liška
Sparta
21.10.
10:45
2:6 (2:0; 0:2; 0:4)
33
Libochovany
Quatro
21.10.
12:20
6:2 (1:0; 2:1; 3:1)
34
Mšené Lázně
Šneci
21.10.
16:30
5:10 (3:4; 1:3; 1:3)
8. kolo
36
SG Roudnice
Mšené Lázně 
27.10.
10:45
15:2 (2:0; 6:1; 7:1)
37
Šneci
Čerti
27.10.
12:20
4:4 (1:0; 2:0; 1:3)
38
Liška
Černěves
27.10.
16:20
3:8 (1:0; 0:3; 2:5)
39
Quatro
Terezín
27.10.
18:00
13:3 (2:0; 6:1; 5:2)
9.kolo
41
Mšené Lázně
Quatro
3.11.
9:10
6:4 (1:3; 3:1; 2:0)
42
Libochovany
Liška
3.11.
10:45
10:2 (2:1; 2:1; 6:0)
43
Desperados
Šneci
3.11.
12:20
6:6 (0:3; 3:2; 3:1)
44
Černěves
Sparta
3.11.
19:40
9:5 (1:2; 3:3; 5:0)
45
Čerti
SG Roudnice
4.11.
16:30
7:10 (2:3; 4:7; 1:0)
25
Terezín
Desperados
4.11.
15:30
1:9 (0:2; 0:6; 1:1)
55
Libochovany
Sparta
4.11.
17:10
1:6 (1:2; 0:3; 0:1)
10. kolo
46
Sparta
Mšené Lázně 
10.11.
16:20
8:4 (4:1; 2:2; 2:1)
47
Šneci
Černěves
10.11.
18:00
3:7 (0:2; 1:4; 2:1)
48
SG Roudnice
Liška
11.11.
16:20
7:4 (2:4; 1:0; 4:0)
11. kolo
35
Čerti
Desperados
17.11.
11:00
12:7 (4:3; 5:3; 3:1)
 
     
51
Terezín
Černěves
24.11.
10:45
6:16 (2:4; 2:6; 2:6)
52
Mšené Lázně
Liška
24.11.
12:20
7:4 (0:2; 4:1; 3:1)
53
Desperados
Quatro
24.11.
16:20
nehráno
54
Šneci
SG Roudnice
24.11.
18:00
4:8 (2:1; 0:3; 2:4)
20
Sparta
Šneci
25.11.
12:20
1:4 (0:3; 1:0; 0:1)